Kolínská chytrá klíčenka

Unikátní projekt v rámci Smart Cities

O projektu

Vytváříme komunikaci k unikátnímu projektu Kolínská chytrá klíčenka, který je výsledkem úspěšné spolupráce města s partnery v konceptu Smart Cities a těší se prvenství v celé Evropě. V současnosti je tento projekt držitelem ocenění IDC IoT Award – Customer Experience v oblasti rozvoje a zároveň je Klíčenka vítězem 20. ročníku soutěže Zlatý erb v kategorii Smart City a nejlepší elektronická služba.

Kolínská chytrá klíčenka byla spuštěna v pilotním provozu v září 2017 a možnost ji využívat měly žáci 6. Základní školy v Kolíně, kde slouží jako elektronický zámek, identifikační průkazka, jízdenka v MHD a lze ji aktivovat i jako platební kartu. Od září 2018 byla Kolínská chytrá klíčenka umístěna do všech základních škol v Kolíně a plánuje se rozšíření o další partnery a funkce této vyjímečné technologie.

Cílem projektu je také rozvoj vzdělávání v oblasti finanční gramotnosti. Edhance v kooperaci s projektem Chytré Klíčenky vytvořilo výukové materiály zaměřující se na finanční gramotnost, nesoucí název Peníze pod kontrolou.

Sociální sítě

Kontakt

Central Node | Masarykova 3127/28
Ústí nad Labem 400 01

Edhance s. r. o.
IČ: 03521770
DIČ: CZ03521770

E-mail: info@edhance.cz