Kariéra

Buď součástí našeho týmu!

TVŮRCE VÝUKOVÝCH MATERIÁLŮ

Baví tě informatika, fyzika nebo chemie, vidíš budoucnost ve vzdělávání a dokážeš své nápady proměnit v realitu? Chceš se podílet na projektech, které mají smysl? V ústeckém startupu Edhance vytváříme moderní výukové materiály pro žáky ZŠ a hledáme posilu na pozici Tvůrce výukových materiálů.

TVOJE PRacovní náplň?

      • Tvorba moderních výukových materiálů pro předmět Informatika, Fyzika nebo Chemie:
        • Lekce – tvorba obsahu jednotlivých lekcí a interaktivních prezentací
        • Digitální učebnice – psaní “skript” daného předmětu se zajímavostmi, metodickými otázkami a definicemi
        • Cvičení – návrhy tematických interaktivních cvičení (uzavřené otázky, spojovačky, posloupnosti, rozřazování do množin a další.)

    Co je k tomu potřeba?

    • Kreativita
    • Spolehlivost, schopnost umět si zorganizovat práci a plnit deadlines
    • Vlastní názor, kritické smýšlení
    • Vztah k modernímu vzdělávání
    • Aprobace blízká k danému oboru (Informatika, Fyzika, Chemie)
    • Znalost MS Office, Google Apps for work
    • Studenti 2., 3. či Mgr. studia vítáni (není ale podmínkou)

    Co nabízíme na oplátku?

    • Atraktivní práci, která má smysl
    • Pracovní vztah: DPP/ŽL
    • Praxe a profesní růst
    • Mzda 25 000 – 30 000 Kč (dle kvality a množství odvedené práce)
    • Pracovní doba dle Tvých časových možností
    • Práce v kolektivu i čas na individuální plnění
    • Pravidelná setkání v Ústí nad Labem i možnost práce odkudkoliv

    Máš zájem spolupracovat? Pošli o sobě pár řádků na pavlina.vilimovska@edhance.cz a rozepiš se o svých zkušenostech (pokud již nějaké máš) nebo proč s námi chceš spolupracovat.

    Sociální sítě

    Kontakt

    Central Node | Masarykova 3127/28
    Ústí nad Labem 400 01

    Edhance s. r. o.
    IČ: 03521770
    DIČ: CZ03521770

    E-mail: proskoly@edhance.cz