Kariéra

Buď součástí našeho týmu!

VEDOUCÍ KOORDINÁTOR VÝVOJE (CTO)

Znáš svět technologií jako své boty, vidíš budoucnost ve vzdělávání a dokážeš své nápady proměnit v realitu? Chceš se podílet na projektech, které mají smysl? V ústeckém startupu Edhance vytváříme moderní výukové materiály pro žáky ZŠ a hledáme posilu na vedoucí pozici koordinátora vývoje.

TVOJE NÁPLŇ PRÁCE

  • Rozvoj technických aspektů strategie společnosti s cílem zajistit soulad s jejími obchodními cíli
  • Implementace nových technologií, které přinášejí konkurenční výhodu
  • Dohled na infrastrukturu systému a zajištění jeho funkčnosti a účinnosti
  • Budování procesů zabezpečování kvality a ochrany dat
  • Monitorování KPI a rozpočtů IT pro hodnocení technologického výkonu
  • Pomocí zpětné vazby zúčastněných stran informovat o nezbytných vylepšeních a úpravách technologie
  • Komunikace technologické strategie společnosti s partnery a investory
  • Koordinace dodavatelů vyvíjejících jednotlivé části výukové aplikace

Co je k tomu potřeba?

  • Znalost pracovních nástrojů typu Figma, Miro
  • Schopnost rychle se učit a orientovat v novém prostředí
  • Zodpovědný a proaktivní přístup
  • Týmovou spolupráci a flexibilitu při plnění úkolů
  • Výborné komunikační, organizační a interpersonální schopnosti
  • Aktivní znalost anglického jazyka

CO JSOU PLUSOVÉ BODY?

  • Prokázaná zkušenost na pozici CTO nebo podobné vedoucí roli
  • Znalost technologických trendů při budování strategie
  • Znalost IT rozpočtování a plánování
  • Schopnost provádět technologické analýzy a výzkumy
  • Strategické myšlení
  • Schopnost efektivního řešení problémů
  • Bakařskké/magisterské vzdělání v informatice, inženýrství nebo příbuzném oboru;
  • MBA nebo jiný relevantní postgraduální titul

Co nabízíme na oplátku?

  • Atraktivní a zajímavou práci, která dává smysl
  • Volné ruce k dosažení stanovených cílů
  • Prostředí, kde se nápady a inovace skutečně cení
  • Příležitost prosadit se, růst a podílet se na zajímavých projektech
  • Osobní i profesní růst
  • Odpovídající platové ohodnocení + bonusy/prémie
  • Práce v přátelském prostředí, technické zázemí
  • Nástup možný ihned

Vypadá to, že jsi dočetl/a až do konce, to může znamenat, že máš o tuhle pozici zájem. Super! Stačí už jen poslat strukturovaný životopis, fotku a pár řádků proč jsi pro nás ten/ta pravý/á na pavlina.vilimovska@edhance.cz

Bez těchto tří podmínek Tě nemusíme pozvat do prvního kola!

Sociální sítě

Kontakt

Central Node | Masarykova 3127/28
Ústí nad Labem 400 01

Edhance s. r. o.
IČ: 03521770
DIČ: CZ03521770

E-mail: proskoly@edhance.cz